ALL >> Entertainment >> View Article
Loveshoots Bij Kastelen En Landgoederen
=> Jullie passie
Zijn jullie zó verliefd, verloofd of getrouwd dat je het aan de hele wereld wilt laten zien? Dat kan! Tijdens een Loveshoot gaan we een uur of twee gezellig met elkaar op pad. We gaan op stap, we kletsen wat, we doen iets wat jullie passie heeft en ondertussen heb je niet eens in de gaten dat ik er foto’s van maak!
Een Loveshoot kan vanaf €399,- in combinatie met een trouwreportage. Ben je al getrouwd of nog lang niet? Geen probleem dat kan natuurlijk ook. Ik selecteer en bewerk alle foto’s en die krijgen jullie digitaal (als download) mee. Ook kun je via je Facebook account in ons online fotoarchief alles terugzien. Wil je de foto’s uitvergroot, in een lijst, op een doek of in je trouwkaart? Geen probleem.
=> Locaties en Ideeën
Wat vinden ...
... jullie leuk om te doen? Waar gaan jullie graag naar toe? Op welke plek voelen jullie je het fijnst? Daar gaan we naar toe!
Dat kan en mag van alles zijn, op een boot, een schaatsbaan, de achtertuin, een museum of de misschien al de trouwlocatie zelf….hoe dan ook, ik ga met jullie mee. In de omgeving waar jullie je op je gemak voelen en doen wat jullie leuk vinden, maak ik de meest prachtige foto’s van jullie.
=> Loveshoot in kasteel Neerijnen
We zijn erg blij dat Arvid onze trouwfotograaf was, september 2011. We hadden zijn naam gevonden op internet. Het was voor hem geen probleem dat we de dag in Veenendaal zouden starten, maar gelijk verder gingen naar voor hem onbekende locaties in hartje Rotterdam. Door zijn rustige en relaxte werkwijze zijn de reportagefoto’s erg waarheidsgetrouw en ontspannen geworden. De sfeer / het decor van de verschillende locaties is volledig terug te zien.
=> Loveshoot in Kasteel Hoekelum
Afgelopen november zijn we Trouwen Landgoed en we hadden Arvid als fotograaf. We zijn erg blij met de schitterende foto’s die hij die dag gemaakt heeft, en we hebben ook ontzettend veel leuke, positieve reacties van vrienden en familie gekregen. Ook het trouwalbum is prachtig geworden, nog mooier dan we hadden verwacht. Wat we erg leuk vonden was dat er al diezelfde avond enkele foto’s op de site te zien waren. Op de dag zelf merkte je eigenlijk nauwelijks dat Arvid aanwezig was, terwijl hij toch echt de hele dag druk bezig is geweest.
Friyon Stave is Netherland Author. He is Working with arviddewindt as an photographer. He has applied his knowledge and understanding to a wide variety of Loveshoot and Trouwen Landgoed than please contact us.
Add Comment
Entertainment Articles
1. Reddy Anna Book Club The Ultimate Choice For Smart PlayersAuthor: emilparker
2. The Real Experience Of Working Overseas: Not As Glamorous As It Looks
Author: baizhou
3. Winmatch — Where Every Step Feels Like A Confident Move
Author: Anand
4. Big Bash Id – Everything You Need To Know About Big Bash Betting Id
Author: betkaro247
5. Office Of Count Jonathan Issues Notice After Google Ai Generates False Extremist Association
Author: Miss Adelaide
6. Why A Skilled Presenter Can Transform Your Brand Launch
Author: Jerry Zion
7. Gamification For Growth Using Games To Enhance Team Building
Author: Aisha
8. Why An Event Management Company In Mumbai Is Your Best Ally
Author: partyplannet
9. Winmatch — Where User Experience Takes Center Stage
Author: Anand
10. Unleash The Detective In You: Murder Mystery Team Building In Riyadh & Jeddah
Author: Unleash the Detective in You: Murder Mystery Team
11. Ms Dynamics 365 Training | Dynamics 365 Finance Online Training
Author: Hari
12. Khelostar: Crafted For Moments That Inspire
Author: Anand
13. My Experience With Plants Vs Brainrots
Author: Plants Vs Brainrots
14. Experience World-class Entertainment With Singapore’s Top Magicians And Live Performers
Author: TK JIANG
15. Winmatch — Your Smooth And Steady Companion For Every Matchday
Author: Anand






