123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Automobiles >> View Article

Kā Izvēlēties Pareizo Velosipēda Eļļu

Profile Picture
By Author: Sia Oil
Total Articles: 1
Comment this article
Facebook ShareTwitter ShareGoogle+ ShareTwitter Share

Atsevišķu motociklu eļļu arguments ir tāds, ka motociklu eļļas tiek sadalītas starp motoru un transmisijas un greifera sastāvdaļām. Tāpēc viņi saskaras ar neticamāku ļaunprātīgu izmantošanu nekā transportlīdzekļa iekšpusē esošā auto eļļa. Transmisijas zobratu sejas, kas kopīgi sabojājas, rada lielu eļļas nodilumu; tāpēc jūdzes vislabāk mudina velosipēda eļļas pārveidot uz fantastiskāka regulāra pamata nekā automašīna. Motociklu maksimālais vokālistu skaits ir precīzs, un jums tas jālieto, jo viņiem ir piedevas, kas ļauj jūsu greifera plāksnēm ātrāk paslīdēt un nolietoties.

Lieliskā izcilā automobiļu eļļa ir tikpat piemērota velosipēdam un pārnesumkārbai kā konkrēta motocikla eļļa.
HD Eļļa arī nosaka cenu un ir pieejams jebkur. Cilvēki nevēlas būt piesaistīti dīlerim, lai iegūtu manu eļļu. Dažreiz es vēlos nomainīt eļļu, atrodoties uz ielas. Ja izmantojat neparastu automobiļu eļļu, varat apstāties jebkurā automašīnu veikalā, Walmart vai degvielas uzpildes stacijā un izvēlēties dažus litrus.

Kas attiecas uz satveršanas situāciju, es katrā no saviem velosipēdiem esmu nepārtraukti izmantojis automašīnu eļļas. Es braucu ar motocikliem grūti un bieži, un, ņemot vērā gadus, kad es strādāju ar visiem viena veida mašīnām, visefektīvākais, ko jebkad esmu mainījis, noturētu plāksnes, uzskatot to par vienu no maniem avenue motocikliem. Sajūgi, kas izgatavoti līdz aizvēršanai, un, kamēr jūsu eļļa tiek uzglabāta vienmērīgi, tās var.

Eļļas svars un viskozitāte

Biezs vai izdilis? Siltasiņainas vai bezasiņainas? Nav lielas atšķirības, izņemot to, ka braucat ekstremālos apstākļos (ļoti karstā vai zemā temperatūrā). Līdzīgi kā transportlīdzeklim, jebkura standarta 10w-četrdesmit svara eļļa lielākajā daļā gadījumu darbojas ārkārtīgi. Daži dod priekšroku darbam ar 20w-50, taču patiešām ne vienmēr ir milzīga atšķirība. Es atkal izvēlos izmantot kādu ikdienišķu lietu, lai to atrastu visur, kur dodos.

Sintētiskā vai fosilā eļļa

Arī dēļos tā saņem dažādu siltumu. Kvalitatīva Honda Eļļa ir bijusi tikai 10-12 gadus. Dzinēji, kas būvēti pirms šī termina, tagad nav paredzēti sintētisko eļļu izmantošanai, tāpēc tiem jāizmanto fosilās eļļas. Jauns velosipēds ar nelielām jūdzēm galu galā gūs labumu no sintētiskās eļļas, un ir pierādīts, ka viņi labāk aizsargājas.

Konsekvence

Tas ir kaut kas, par ko es jūtos ļoti spēcīgi. Atlasiet eļļu un pielīmējiet to. Man nepatīk eļļu sajaukšana un saskaņošana, un es gribētu izvēlēties vienu eļļas veidu, kas parasti ir vērsts uz automašīnu veikaliem, un dzīvot pa ceļu. Es to daru ar visām savām automašīnām. Man nav tehnoloģisku zināšanu, lai vēlreiz apgalvotu, ka eļļas ražotāju maiņa visu laiku ir kaitīga jūsu motoram (un es šaubos, ka tas ir tālu). Bet kaut kas mierina, saprotot motocikla ierakstus, zinot, ka tas vienmēr ir saglabāts, un spējot atpazīt eļļas apstākļus, meklējot KTM Eļļa.

Add Comment

Automobiles Articles

1. Digitrac Tractot Service Request
Author: Sanjiv

2. Top 10 Best Car Cleaning Products You Could Try!
Author: Monstershine Car Care

3. Damaged Windscreen - Repair Or Replace It?
Author: Anna Lampasona

4. Nti Mall Sell Car Android App
Author: NTIChina

5. Mesa Auto Repair That Provides The Best Service Around
Author: Ryan Peppitoni

6. A Complete Guide On Hiring Your Wedding Car
Author: Jasper Bride

7. Why Does Your Child Require A Driving Instructor For Confident Driving?
Author: Nicholas Manchee

8. What Makes A Driving School The Best In Town?
Author: Nicholas Manchee

9. Things To Consider Before Buying A Harley Davidson Bike
Author: Levi Fysh

10. Guide For Buying An Obd2 Scan Tool
Author: Hamish Crotty

11. Mistakes To Avoid While Servicing A Skoda Car
Author: Oliver Mertin

12. Car Paint Protection Enhances The Durability Of Your Car
Author: Anthony Gellatly

13. How To Get Auto Loan That Is Not Terrible For Your Financials?
Author: Jeffery Reynolds

14. Top Maintenance Tips That Will Help Your Engine Run Forever
Author: Jonathan Delarosa

15. Best Place To Sell High End Cars
Author: PCH AUTOWORLD

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: