123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Social-Community >> View Article

Sovet+ Useful Tips For Home

Profile Picture
By Author: Alexander
Total Articles: 1
Comment this article
Facebook ShareTwitter ShareGoogle+ ShareTwitter Share

Властивості і застосування морської води
By SOVETPLUS.COM
Морська вода - це надзвичайне багатство мінералів і речовини, що нагадує амніотичну рідину. Тому вона особливо добре впливає на шкіру людини. Вона також має антисептичні та антибактеріальні властивості - так як робить благотворний вплив на дихальну систему і надзвичайно корисна при простудних захворюваннях і боротьбі з алергією на пилок. Також можна використовувати профілактично як носове засіб гігієни, яке зменшує ризик інфекції. Чому морська вода так цінна для нашого здоров'я?
Що міститься в морській воді?
Морська вода становить цілих 97% всіх вод на Землі і містить майже всі хімічні елементи на нашій планеті. Композиція нагадує амніотичну рідину, в якій розвивається плід. У свою чергу, концентрація мінералів аналогічна сироватці крові людини. З цієї причини морська вода є одним з найбільш корисних речовин для нашого організму. У ній міститься високі концентрації калію, натрію, магнію, кальцію, а також сульфатний, карбонатний і хлоридні аніони. Вони відповідальні за гіркий смак морської води і роблять її непридатною для вживання. Висока концентрація солі призводить до того, що вживання цієї води призводить до швидкого зневоднення організму. Реакція морської води є лужний (7,5-8,4 рН).
Морська вода
Розчини морської води розрізняються за концентрацією хлориду натрію (NaCl). Гіпертонічний розчин характеризується високою концентрацією і використовується для інгаляцій. Зволожує, сприяє видаленню виділень з верхніх дихальних шляхів, зменшує набряк слизових оболонок, очищає ніс і полегшує дихання під час нежиті.
Властивості і застосування морської води
Морська вода має антисептичні та антибактеріальні властивості. Тому гіпертонічний розчин використовується при зараженні органів дихання. Вона прекрасно застосовується при простудних захворюваннях - зволожує і звужує слизову оболонку носа, видаляє забруднення і очищає ніс, полегшуючи дихання. Морська вода також корисна для очищення верхніх дихальних шляхів. Проте, слід пам'ятати, що не можна використовувати (для гіпертонічного розчину) занадто довго, і необхідно слідувати вказівкам лікаря. Ізотонічний розчин також варто використовувати після інфекції (відновлення слизової оболонки), а також у людей з алергією на пилок рослин.
Морська вода також успішно використовується в косметичних і лікувальних цілях - вона стимулює клітинний метаболізм, живить і інтенсивно зволожує шкіру. Завдяки багатству мінералів покращує кровообіг, робить шкіру пружною і пружною. Також має ефект схуднення і очищення, допомагає в боротьбі з целюлітом і є натуральним отшелушивающим засобом, сильно впливає на волосся - надає їм обсяг і пишність, зменшує їх жирність і допомагає боротися з лупою. Салони краси пропонують різні процедури з використанням морської води - в тому числі масажі, ванни, освітлення шкіри або таласотерапія.
Морська вода також використовується в лікувальних цілях - вона бореться із запаленням шкіри, заспокоює прищі і навіть атопічний дерматит і псоріаз. Володіє антибактеріальними властивостями, регулює рівень секретується шкірного сала і прискорює загоєння ран. Однак слід пам'ятати, що ванни в морській воді повинні бути регулярними, але короткими, і після них необхідно ретельно змивати солону воду з тіла (після висихання вона надмірно сушить шкіру, а при попаданні на сонці може викликати роздратування і алергію).

Total Views: 44Word Count: 491See All articles From Author

Add Comment

Social Community Articles

1. Things That Make Aries Woman Irresistible
Author: AstroVed

2. ವಾರ ಭವಿಷ್ಯ | ವಾರ ಭವಿಷ್ಯ 2020 | ವಿಶ್ವ ಪ್ರಸಿದ್ದ ಜ್ಯೋತಿಷ್ಯ ಕೇಂದ್ರ
Author: Pandit Dr. Shree Srivara Alwar

3. Best Astrologer In Vijayanagar Bangalore | Vashikaran Astrologer
Author: Pandit Manoj Kumar

4. Wolero Rolls Out Relief Initiatives For Drivers In Three-month Projection Plan
Author: Wolero

5. Expert Tips To Prepare For Your First Psychic Reading
Author: Roosy Singh

6. Coronavirus Force Facebook To Cancel Its Marketing Summit
Author: Aida Martin

7. Best Astrologer In New York | Famous Astrologer In New York
Author: Astrologer Shiv Kumar

8. Best Astrologer In Channasandra | Famous Astrologer In Channasandra
Author: Pandit Manoj Kumar

9. How Ngos Play Important Role In Health Services In India
Author: Ishan Arora

10. Best Astrologer In London | Famous Astrologer In London
Author: Shiv Kumar

11. Best Astrologer In Bangalore | Top 5 Astrologer In Bangalore
Author: Pandit Manjunath

12. Best Astrologer In Houston | Famous & Black Magic Astrologer In Houston
Author: Pandit Manjunath

13. When To Hire Work Injury Lawyer In Pennsylvania
Author: Ryan Harvey

14. एक वनवासी लोकप्रथा के बहानेः आओ प्रार्थना करें 2020 में बदल जाएं हमारे प्रतिमान और समाज के नायक
Author: pratyeknews

15. Irish Astrology | Astrologer Dublin | Astrologer In Ireland
Author: Pandit Manjunath

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: