123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Social-Community >> View Article

Sovet+ Useful Tips For Home

By Author: Alexander
Total Articles: 1
Comment this article

Властивості і застосування морської води
By SOVETPLUS.COM
Морська вода - це надзвичайне багатство мінералів і речовини, що нагадує амніотичну рідину. Тому вона особливо добре впливає на шкіру людини. Вона також має антисептичні та антибактеріальні властивості - так як робить благотворний вплив на дихальну систему і надзвичайно корисна при простудних захворюваннях і боротьбі з алергією на пилок. Також можна використовувати профілактично як носове засіб гігієни, яке зменшує ризик інфекції. Чому морська вода так цінна для нашого здоров'я?
Що міститься в морській воді?
Морська вода становить цілих 97% всіх вод на Землі і містить майже всі хімічні елементи на нашій планеті. Композиція нагадує амніотичну рідину, в якій розвивається плід. У свою чергу, концентрація мінералів аналогічна сироватці крові людини. З цієї причини морська вода є одним з найбільш корисних речовин для нашого організму. У ній міститься високі концентрації калію, натрію, магнію, кальцію, а також сульфатний, карбонатний і хлоридні аніони. Вони відповідальні за гіркий смак морської води і роблять її непридатною для вживання. Висока концентрація солі призводить до того, що вживання цієї води призводить до швидкого зневоднення організму. Реакція морської води є лужний (7,5-8,4 рН).
Морська вода
Розчини морської води розрізняються за концентрацією хлориду натрію (NaCl). Гіпертонічний розчин характеризується високою концентрацією і використовується для інгаляцій. Зволожує, сприяє видаленню виділень з верхніх дихальних шляхів, зменшує набряк слизових оболонок, очищає ніс і полегшує дихання під час нежиті.
Властивості і застосування морської води
Морська вода має антисептичні та антибактеріальні властивості. Тому гіпертонічний розчин використовується при зараженні органів дихання. Вона прекрасно застосовується при простудних захворюваннях - зволожує і звужує слизову оболонку носа, видаляє забруднення і очищає ніс, полегшуючи дихання. Морська вода також корисна для очищення верхніх дихальних шляхів. Проте, слід пам'ятати, що не можна використовувати (для гіпертонічного розчину) занадто довго, і необхідно слідувати вказівкам лікаря. Ізотонічний розчин також варто використовувати після інфекції (відновлення слизової оболонки), а також у людей з алергією на пилок рослин.
Морська вода також успішно використовується в косметичних і лікувальних цілях - вона стимулює клітинний метаболізм, живить і інтенсивно зволожує шкіру. Завдяки багатству мінералів покращує кровообіг, робить шкіру пружною і пружною. Також має ефект схуднення і очищення, допомагає в боротьбі з целюлітом і є натуральним отшелушивающим засобом, сильно впливає на волосся - надає їм обсяг і пишність, зменшує їх жирність і допомагає боротися з лупою. Салони краси пропонують різні процедури з використанням морської води - в тому числі масажі, ванни, освітлення шкіри або таласотерапія.
Морська вода також використовується в лікувальних цілях - вона бореться із запаленням шкіри, заспокоює прищі і навіть атопічний дерматит і псоріаз. Володіє антибактеріальними властивостями, регулює рівень секретується шкірного сала і прискорює загоєння ран. Однак слід пам'ятати, що ванни в морській воді повинні бути регулярними, але короткими, і після них необхідно ретельно змивати солону воду з тіла (після висихання вона надмірно сушить шкіру, а при попаданні на сонці може викликати роздратування і алергію).

Total Views: 19Word Count: 491See All articles From Author

Add Comment

Social Community Articles

1. Important Facts About Vedic Astrology
Author: Future Study Online

2. W. Atelier Launches 40th Anniversary Campaign With Donation To Awwa
Author: W. Atelier

3. W. Atelier Launches 40th Anniversary Campaign With Donation To Awwa, In Partnership With Community C
Author: W. Atelier

4. Stranger
Author: sunil kumar

5. Aneel Murarka Philanthropist: The True Humanitarian Who Doesn’t Hesitate !
Author: Krutika Sharma

6. Top 5 Best Social Media Marketing Tips
Author: Alex John

7. Ancient Indian Matrimonial Astrology - Kundli Charts And Marriage Proposal Matching
Author: Future Study Online

8. Astrologer In Perth | Best Astrologer In Perth | Pandit Ragudeva
Author: Pandit Ragudeva

9. Indian Vedic Astrology-future Study Online
Author: Future Study Online

10. Why Startup Companies Should Embrace Csr?
Author: Anastacia Howe

11. Black Magic Removal Sydney | Black Magic In Sydney | Pandit Ragudeva
Author: Pandit Ragudeva

12. Hurdles Faced By Street Children
Author: Namrata Joshi

13. Disallow: /*?
Author: Namrata Joshi

14. Importance Of Astrology
Author: Future Study Online

15. Traditional Vs Online Astrology - Why Is Online A Better Option?
Author: Future Study

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: