123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Social-Community >> View Article

Sovet+ Useful Tips For Home

Profile Picture
By Author: Alexander
Total Articles: 1
Comment this article
Facebook ShareTwitter ShareGoogle+ ShareTwitter Share

Властивості і застосування морської води
By SOVETPLUS.COM
Морська вода - це надзвичайне багатство мінералів і речовини, що нагадує амніотичну рідину. Тому вона особливо добре впливає на шкіру людини. Вона також має антисептичні та антибактеріальні властивості - так як робить благотворний вплив на дихальну систему і надзвичайно корисна при простудних захворюваннях і боротьбі з алергією на пилок. Також можна використовувати профілактично як носове засіб гігієни, яке зменшує ризик інфекції. Чому морська вода так цінна для нашого здоров'я?
Що міститься в морській воді?
Морська вода становить цілих 97% всіх вод ...
... на Землі і містить майже всі хімічні елементи на нашій планеті. Композиція нагадує амніотичну рідину, в якій розвивається плід. У свою чергу, концентрація мінералів аналогічна сироватці крові людини. З цієї причини морська вода є одним з найбільш корисних речовин для нашого організму. У ній міститься високі концентрації калію, натрію, магнію, кальцію, а також сульфатний, карбонатний і хлоридні аніони. Вони відповідальні за гіркий смак морської води і роблять її непридатною для вживання. Висока концентрація солі призводить до того, що вживання цієї води призводить до швидкого зневоднення організму. Реакція морської води є лужний (7,5-8,4 рН).
Морська вода
Розчини морської води розрізняються за концентрацією хлориду натрію (NaCl). Гіпертонічний розчин характеризується високою концентрацією і використовується для інгаляцій. Зволожує, сприяє видаленню виділень з верхніх дихальних шляхів, зменшує набряк слизових оболонок, очищає ніс і полегшує дихання під час нежиті.
Властивості і застосування морської води
Морська вода має антисептичні та антибактеріальні властивості. Тому гіпертонічний розчин використовується при зараженні органів дихання. Вона прекрасно застосовується при простудних захворюваннях - зволожує і звужує слизову оболонку носа, видаляє забруднення і очищає ніс, полегшуючи дихання. Морська вода також корисна для очищення верхніх дихальних шляхів. Проте, слід пам'ятати, що не можна використовувати (для гіпертонічного розчину) занадто довго, і необхідно слідувати вказівкам лікаря. Ізотонічний розчин також варто використовувати після інфекції (відновлення слизової оболонки), а також у людей з алергією на пилок рослин.
Морська вода також успішно використовується в косметичних і лікувальних цілях - вона стимулює клітинний метаболізм, живить і інтенсивно зволожує шкіру. Завдяки багатству мінералів покращує кровообіг, робить шкіру пружною і пружною. Також має ефект схуднення і очищення, допомагає в боротьбі з целюлітом і є натуральним отшелушивающим засобом, сильно впливає на волосся - надає їм обсяг і пишність, зменшує їх жирність і допомагає боротися з лупою. Салони краси пропонують різні процедури з використанням морської води - в тому числі масажі, ванни, освітлення шкіри або таласотерапія.
Морська вода також використовується в лікувальних цілях - вона бореться із запаленням шкіри, заспокоює прищі і навіть атопічний дерматит і псоріаз. Володіє антибактеріальними властивостями, регулює рівень секретується шкірного сала і прискорює загоєння ран. Однак слід пам'ятати, що ванни в морській воді повинні бути регулярними, але короткими, і після них необхідно ретельно змивати солону воду з тіла (після висихання вона надмірно сушить шкіру, а при попаданні на сонці може викликати роздратування і алергію).

Total Views: 107Word Count: 491See All articles From Author

Add Comment

Social Community Articles

1. You Want To Download A Dating App, What Should You Look For?
Author: Kaimzz

2. Consult A Best Indian Astrologer In Toronto
Author: Astro Laxmanji

3. Dating Is Easy Now With More Matches, Dating Tips And Dating Ideas
Author: karamjit Kaur

4. Voodoo Priest In Toronto Has The Answer To Everything
Author: Astro Laxmanji

5. Organizations That Help Children Are Focused To Build Resilience Through Life Skills
Author: Magicbus USA

6. Simple And Smart Approach To Self Improvement | Personal Development
Author: Soulsbeaute

7. Gender Gap Is More In Insurance And Finance Industries - A Comprehensive Study
Author: Ruby Martin

8. Best Astrologer In K R Market | Famous Astrologer In K R Market
Author: Pandith Hanumantha rao

9. Best Social Media Marketing Company In Patna - Improve The Organic Traffic
Author: Saadrh Digital Software Pvt Ltd

10. Be Social. Be Secure. Be Safe
Author: neel jani

11. General Information On Free Webcam Services
Author: Sandy

12. Best Astrologer In Padarayanapura | Famous Astrologer Padarayanapura
Author: Pandith Hanumantha rao

13. Here’s How The Pandemic Might Lead To Higher Dropouts & Exacerbate Child Marriage
Author: Magicbus USA

14. Many Street Children Struggle To Survive On The Streets
Author: Namrata Joshi

15. Integrating Social Media For Financial Marketing
Author: Wisoft Solutions

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: