123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com

Here's the recent articles submitted by Elias Kloeker

Articles By Elias Kloeker

Go to Page : << <   [1]    > >>


Nie Czekaj, Tłumacz   By: Elias Kloeker
Czy w dzisiejszym świecie, gdzie prawnie każdy zna angielski, a często i jeszcze jakiś język, tłumacz jest osobą potrzebną? W dodatku wszyscy mamy dostęp do internetu czy do elektronicznych tłumaczy kieszonkowych czy do specjalistycznych aplikacji w smartfonach, które umożliwiają nam natychmiastowy przekład tekstu. Bywa i tak, że to nie wystarczy.(read entire article)
View : 49 Times
Category : Internet Marketing

O Tłumaczeniach Słów Kilka   By: Elias Kloeker
Można się zastanawiać, czy we współczesnym świecie, gdzie większość z nas zna angielski, a często oraz jeszcze jakieś dodatkowe języki jest konieczny tłumacz. Każdy z nas ma możliwość też korzystać z internetowych słowników, elektronicznych tłumaczy bądź słowników w telefonach komórkowych. Bywa i tak, że to nie wystarczy.(read entire article)
View : 50 Times
Category : Internet Marketing

Rozmówki Z Tłumaczem   By: Elias Kloeker
Można się zastanawiać, czy we współczesnym świecie, gdzie większość z nas zna angielski, a często i jeszcze jakieś dodatkowe języki jest potrzebny tłumacz. Każdy z nas ma możliwość też korzystać z internetowych słowników, elektronicznych tłumaczy bądź słowników w telefonach komórkowych. Jednak nieraz zdarzają się sytuacje, w których to nie wystarcza.(read entire article)
View : 31 Times
Category : Internet Marketing

Tłumacze I Biura Tłumaczeniowe   By: Elias Kloeker
Można się zastanawiać, czy we współczesnym świecie, gdzie większość z nas zna angielski, a często oraz jeszcze jakieś dodatkowe języki jest konieczny tłumacz. Każdy z nas może też korzystać z internetowych słowników, elektronicznych tłumaczy bądź słowników w telefonach komórkowych. Bywa i tak, że to nie wystarczy.(read entire article)
View : 57 Times
Category : Internet Marketing

Tłumaczeniowe Rozważania   By: Elias Kloeker
Czy w dzisiejszym świecie, gdzie prawnie każdy zna angielski, a często i jeszcze jakiś język, tłumacz jest osobą potrzebną? Każdy z nas może też korzystać z internetowych słowników, elektronicznych tłumaczy czy słowników w telefonach komórkowych. Bywa i tak, że to nie wystarczy.(read entire article)
View : 80 Times
Category : Internet Marketing

See As RSS
Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address:
Google