123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com


Here's the recent articles submitted by paz wiliamson

Articles By paz wiliamson

Page: << <   [1]    > >>


Kim Ma Być Nauczyciel Dla Ucznia?   By: paz wiliamson
Wiele słyszymy o tym, że współczesna edukacja jest w kryzysie. Powody takiej sytuacji można wyliczać w nieskończoność, jednak przede wszystkim brakuje dobrych nauczycieli, gotowych do pracy z dziećmi i młodzieżą, z odpowiednim podejściem do uczniów. Trzeba więc pochylić się na tym, kim jest dobry pedagog.(read entire article)
View : 74 Times
Category : Politics

Słów Kilka O Nauczycielach   By: paz wiliamson
Mówi się, że w dzisiejszych czasach szkoła, a nawet cała oświata przeżywa kryzys. Przyczyn jest wiele, jednak taką największą bez wątpliwości jest brak właściwie przygotowanych do pracy z uczniami pedagogów, takich który zachęcali by dzieci i młodzież do nauki i mieliby z nimi dobry kontakt. Należy się dlatego zastanowić, jak powinien być ten porządny nauczyciel i co to w ogóle znaczy.(read entire article)
View : 70 Times
Category : Politics

Zapewnij OpiekÄ™ Osobie Chorej!   By: paz wiliamson
Z reguły starszymi osobami trzeba się skrupulatniej opiekować i konieczne jest poświęcanie im większej uwagi. Wynika to z tego, że bardzo często są schorowane oraz cierpią na dolegliwości, które uniemożliwiają im normalne egzystowanie. Niejednokrotnie, z powodu natłoku własnych obowiązków nie możemy się nimi właściwie zająć. W takiej sytuacji należy skorzystać z pomocy opieki społecznej i umieścić starszą osobę w domu spokojnej starości Rudzienko. Podjęcie decyzji o umieszczeniu w takiej placówce bliskiej nam osoby nie jest proste, ale czasami konieczne.(read entire article)
View : 77 Times
Category : Politics

See As RSS
Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address:
Google