123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!

ALL >> General >> View Article

Uyku Seti 7

By Author: Keena Catmull
Total Articles: 17

Bahar ayına girmemizle birlikte nisan ve dugun aktiviteleri de yine hız kazanmaya basladı. Evlenecek olan ciftler, nisan yapacak olan aileler ve bu bireylerin yakın dost ve akrabalarını bu donemde tatlı bir telas sarar. Her seyin kısa bir sure icerisinde tamamlanması gerekmektedir. ornegin nisan toreni hazırlayacak olan aileler birbirlerine bohca adı altında cesitli hediyeler vermektedirler. Bu hediye bohcalarının icinde her kulture ve aile yapısına gore degisiklik gosterebilen esyalar yer alır. Klasik bir bohcada terlik, mendik, ic camasırı, gecelik, pijama takımı, havlu ve bornoz seti, kozmetik urunler ve buna benzer esyalar olur. Ancak daha kapsamlı bir sandık hazırlayanlar, bunlara ilaveten yatak ortusu, kıyafet takımı, ayakkabı ve canta, akrabalara kumas, uyku seti gibi seyler de koyarlar. Hele bir de dugun yapacak olan ailelerin isi daha zordur. cunku yeni acılacak olan bir ev icin ihtiyac listesi uzar da uzar. Sadece mobilya, bir evin eksiklerini kapatmaya yetmeyecektir. Ev tekstil urunlerinden, mutfak arac gereclerine, banyo takımlarından beyaz esyaya ve kucuk ev aletlerine kadar her seye ihtiyac duyulan bir evin alıs verisi de haliyle zaman alacaktır. İste bu tur hazırlıklar icerisinde olan ailelerin ve evlenecek gelin ile damat adaylarının imdadına yetisen evekspres.com sanal magazası, ihtiyacınız olan her seyi temin etmenizi saglayacak genislikte ve kalitede bir urun yelpazesine sahiptir.


En tanınmıs markalardan tutun da, ekonomik gelir duzeyi cok iyi olmayanların da ulasabilecegi maliyetlerde uretim yapan firmalara kadar tum ureticilerin urunlerinin kategorize edildigi evekspres.com adresinde butun aradıklarınızı bulabilirsiniz. Ev tekstili bolumunde bulunan urunler soyledir: Battaniye, pike takımı, yatak ortusu, bebek urunleri, banyo takımları, havlu ve bornozlar, paspaslar, masa ortusu, nevresim takımı, yastık ve yorgan ile uyku seti. Mutfak arac ve gerecleri icerisinde ise catal-bıcak-kasık takımı, yemek takımı, cay ve kahve takımları, kahvaltı takımları, tencere ve tava setleri, duduklu tencere gibi urunlerin tamamı mevcuttur. Ayrıca sos kaseleri, servis tabakları, kadehler, kupalar, tepsiler ve diger kaplar da bulunmaktadır. Ev dekorasyon urunlerinden ise tablolar, cesitli duvar stickerları, sabunluklar ve buna benzer urunler satısa sunulmustur. Son olarak kucuk ev aletleri icerisinde de elektrikli ve sarjlı supurgeler, epilasyon aletleri, tras makineleri, mutfak robotları, rondolar, meyve sıkacakları ve buna benzeyen urunler yer almaktadır. ustelik tum urunler garanti kapsamında olup, uretici firmadan kaynaklanan herhangi bir hata, kusur ya da defo olması durumunda urun degisimi de saglanmaktadır. urunlerin satısı esnasında isteyenler banka kartlarını ya da kredi kartlarını kullanırken, dileyenler kapıda odeme tercihini secebilirler. Ancak kredi kartına vade farksız on iki aya kadar taksit imkanının olması ozellikle nisanlanacak ve evlenecek olan ciftler icin buyuk bir avantajdır. cunku bu tur toren hazırlıkları oldukca masraflıdır. Toren yerinin kiralanması, yemek firması ile ve orkestra ile anlasılması, nisan ya da dugun kıyafetleri, ayakkabı, canta ve aksesuarlar, bahsisler, ulasım masrafları ve buna benzeyen daha bircok masraf butceyi zaten oldukca zorlayacaktır. En azından taksitli yapılan alıs verisler, aylık kucuk miktarlarda odeme yapılarak, zorlanmanın onune gecer. Bir de sanal magazalardan alıs veris yapmanın farklı bir avantajı vardır. O da sudur: Genel olarak yeni evlenecek olan ciftler alıs verise tek baslarına cıkamazlar.

Aile bireylerinin de katılımı ile gerceklestirilen alıs veris organizasyonu bazen tam bir kabusa donusebilir. ornegin uyku seti almaya sıra geldiginde erkek tarafı farklı bir urunu, kız tarafı farklı bir urunu begenebilir ve arada fiyat farkı da varsa kucucuk bir sebepten oturu tatsız tartısmalar bile yasanabilir. Bu gibi sorunların onune gecmek icin ihtiyacınız olan esyaları evekspres.com adresinden satın alabilirsiniz. Begendiginiz urun seceneklerini mail yoluyla herkese ilettikten sonra, urun karsılastırma seceneginden de yararlanarak rahatca en uygun olanı secebilir ve ortak bir karara varabilirsiniz. Bu sayede dugun ve nisan alıs verisiniz iskenceye donmez. ustelik birlikte gidilmesi gereken alıs verislere herkesin aynı anda katılımını saglamak icin ekstra efor sarf etmenize de gerek kalmaz. Bu tur organizasyonlarda konuklarınızın size alacagı armaganlarda zorlanacagını da hesaba katarak evekspres.com adresini onererek orada bulunan kategorilenmis urunlerden hangilerinin eksik oldugunu belirtebilirsiniz. Boylece hediye paketlerini acarken kotu surprizlerle karsılasmazsınız. ustelik dost ve arkadaslarınızı da alıs verise cıkmak ve saatlerce uygun dugun hediyesi aramak zahmetinden kurtarmıs olursunuz. ornegin yatak odanız icin uyku seti almayı unuttuysanız evekspres.com adresini onererek, oradan begendiginiz urun kodunu belirtmeniz yeterli olacaktır. İstediginiz seti size hediye etmek icin can atan birileri mutlaka cıkar. Tum bu avantajların yanı sıra, alıs veris sonrası elinizde posetlerle saatlerce gezip yorulmak zorunda da kalmazsınız. cunku evekspres.com'dan satın alıgınız urunler, stoklarda bulunması kaydıyla aynı gun icerisinde anlasmalı kargo firmasına verilir ve siparisleriniz, siz nerede olursanız olun en gec 3 ile 5 gun icerisinde adresinize teslim edilir. Teslimat sırasında herhangi bir ek ucret odemenize de gerek kalmaz. Tum bu kolaylıklardan sonra size kalan, o mutlu gununuzde doyasıya eglenmek ve anılarınıza mukemmel bir tanesini daha katmaktır. Evekspres.com ailesi olarak bizim amacımız tuketiciler olarak sizlerin daha kaliteli, daha mutlu ve daha huzurlu bir yasam surmeniz icin hayatınızı kolaylastırmak ve buna yonelik urunleri begeninize sunmaktır. Bu yuzden her gecen gun artan marka sayımız ve urun cesitlerimiz ile her butceye uygun fiyatlarımızla yanınızdayız.

Total Views: 140Word Count: 783See All articles From Author

General Articles

1. Reasons To Get Your Archery Equipment From A Reputed Bows Shop
Author: Zack Ayala

2. The Best All-in-one Printers At Offix
Author: kiven Sea

3. Carbon Folding Bike – Lightweight Folding Bike Is More Comfortable!
Author: Paul Pinigis

4. Freeze Your Big Day With The Perfect Wedding Photography In Sydney
Author: parveen kumar

5. Symptoms That Raise Pancreatic Cancer Alarm Bells
Author: Erwindale

6. Als Sieger Des Ultimativen Prom-pakets Im März
Author: mekleid

7. Masonry Contractor - Bricks, Mortar, Stone, And More
Author: Cory Frank

8. Reasons Why You Should Hire A Commercial Photographer In Sydney
Author: Roman Wolczak Photographer

9. Masonry & Landscaping Maintenance Specialists - Make Your Home Exteriors Look Beautiful
Author: Cory Frank

10. World Best Online Marketing Website
Author: World Best Online Marketing website

11. Picking The Best Holiday Package Deals
Author: parveen kumar

12. Unsung Heroes Awarded For Serving The Community
Author: 1888PressRelease

13. Best Packers And Movers From Kanpur, Top Packers And Movers In India
Author: kriti

14. 2 Reasons Equipment Leasing Comes In Handy When Running A Food Service Business
Author: nationalbusinesscapital

15. Hire A Travel Agent & Get Maximum Benefit
Author: Richad Johnson

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: