123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> General >> View Article

Yemek Takımları

By Author: Telma Busselberg
Total Articles: 7

Mutfak araç ve gereçleri içerisinde yer alan yemek takımları bir evin en önemli eşyalarından biridir. Bu ürünler bazen kahvaltı takımları ve çay seti ile birlikte satışa sunulurken bazen de ayrı ayrı parçalar halinde satın alabilirsiniz. Böyle bir durumda desenlerinin ve renklerinin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ancak bu şekilde hepsinin bir takım oluşturduğu izlenimini uyandırabilirsiniz. Dilerseniz zıt renkleri birbiriyle bütünleştirerek de bir ahenk yakalamanız mümkün. Bu olay sizin zevkinize kalmıştır. Günümüzde mutfak endüstrisi çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çünkü moda denen kavram artık sadece giyim sektörü ile sınırlı değildir. Mutfak sektörü, otomobil sektörü, ev tekstil sektörü, bilişim sektörü de aynı kavramdan nasibini almıştır. Bu tabi ki hem üreticilerin, hem tüketicilerin, hem de satıcıların mutlu olmasını gerektiren bir durumdur. Tüketime odaklı yaşadığımız için olsa gerek, sürekli farklı renk ve desenlerde mutfak eşyaları ile karşılaştığımızda hepsine birden sahip olmayı isteriz. Bunun iyi tarafı şudur ki; yaşamımızda arada sırada yenilikler yapmak hem bize, hem de çevremizdekilere iyi gelecektir. Bizler yeniliğe açık varlıklar olduğumuz için bir şeyler satın aldığımızda onunla ilgili hayaller kurar ve başka alemlere dalarız. Bu da psikolojik durumumuza ve ruhsal halimize olumlu etkiler yapar. Bu olumlu etkiler bizimle birlikte eşimiz, dostumuz, akrabalarımız ve dostlarımız olmak üzere tüm yakın çevremizi de bir şekilde etkisi altına alır. Kelebek etkisi denilen olay gibi


Yemek takımlarına geri dönecek olduğumuzda takımların parça sayısına göre değişiklik gösterdiğini görmekteyiz. Evekspres.com adresinde mutfak kategorisinde yer alan yemek takımları bölümünde yer alan setler yirmi dört parça, seksen dört parça, seksen beş parça, seksen altı parça ve seksen yedi parça olmak üzere beş grup halindedir. Farklı markaların değişik renk ve desenlerinden oluşan bu setler yetmiş lira ile yedi yüz lira arasında fiyat aralığına sahiptir. Yani her bütçeye uygun takımlar mevcuttur. Tüketicilerin en çok arada kaldıkları konulardan biri ise köşeli mi yoksa oval şeklinde olan takımları mı seçecek olduklarıdır. Bu noktada dekorasyon uzmanlarının tavsiyesine göre şayet mekanınızda yuvarlak masa kullanıyorsanız buna uygun olarak yine yuvarlak servis tabaklarını tercih edebilirsiniz. Ancak masanız dikdörtgen ya da kare ise, o halde yuvarlak ya da köşeli servis tabakları kullanmanızın herhangi bir sakıncası yoktur. Bunların yanı sıra kullandığınız tabaklarla masa örtünüzün ve peçetelerinizin renk ve desenleri de uyumlu olmalıdır. Bu şekilde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilir ve onların takdirini kazanabilirsiniz. Berf, Schafer, Remetta gibi markaların üretmiş olduğu ürünler genel olarak servis tabağından, çorba kasesinden, pasta tabağından, yemek tabağından, kayık tabaktan, tuzluktan, biberlikten, peçetelikten, kürdanlıktan, sosluktan, fincan ve fincan tabaklarından oluşmaktadır. Genelde seramik ya da porselen hammaddesinden yararlanılarak üretilen takımlar, kalınlık ve inceliklerine göre de ayırt edilmektedirler. Özellikle daha ince ve narin yapılı olanların fiyatları da yüksektir. Evekspres.com adresinden yapacağınız alış verişlerde şayet teslimat sırasında satın almış olduğunuz üründe, üretici firmadan kaynaklanan herhangi bir kusur, defo gibi hatalar fark ederseniz o halde derhal müşteri ilişkilerine bilgi verip ürünleri yedi gün içerisinde geri iade edebilirsiniz. Ancak ürün paketi ile birlikte içerisinde tüm evrakları da göndermeniz gerekmektedir. Şayet üretici firma aynı üründen üretmeye devam ediyorsa yenisiyle değişimi mümkündür. Ancak böyle bir durum söz konusu değilse, ürün iadesi gerçekleştikten sonra yedi gün içerisinde paranız iade edilecektir. Evekspres.com adresinde yeni yıl, sevgililer günü, babalar günü, anneler günü, kadınlar günü gibi özel günlerde indirimli fiyatları ve düzenlemiş olduğu kampanyaları ile müşterilerine her zaman bir adım daha yakındır. Üstelik ödeme seçenekleriyle tüketicilerin rahat bir şekilde ödeme yaparak istediği ürünlere sahip olmasını sağlamaktadır.


Satın almak istediğiniz takımı seçtikten sonra sepete ekleyerek satın alma işlemine geçtiğinizde kişisel bilgileriniz ile iletişim adreslerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Sonrasında ödeme seçeneklerinden banka kartı ile mi, yoksa kredi kartı ile mi ödeme yapacağınızı seçmelisiniz. Eğer kredi kartı ile işlem yapacaksanız, işlem tutarını vade farksız ve faizsiz olarak on iki aya kadar taksite bölebilirsiniz. Ayrıca şayet kapıda ödeme yapmak istiyorsanız kargo şirketi teslimat için adresinize geldiğinde, yine kredi kartını pos cihazından geçirtebilir ve taksit yaptırabilir veya nakit ödemeyi tercih edebilirsiniz. Türkiye sınırları içerisinde her nerede oturuyor olursanız olun satın almış olduğunuz ürün aynı gün içerisinde yola çıkmaktadır ve size verilen kargo takip numarası ile siz, ürünlerinizin nerede olduğunu internet üzerinden takip edebilirsiniz. Klasik bir alış veriş yerine evekpres.com adresinden alış veriş yaptığınızda hem mağaza mağaza gezmek zorunda kalsanız kaybedeceğiniz zamanı geri kazanırsınız hem de ağır paketlerle gezmekten yorgun düşmezsiniz. Bunun yanı sıra aynı anda pek çok markanın birbirinden değişik renk ve desenlerdeki ürünlerini bilgisayar ekranında görüntüleyerek birbirleri ile kıyaslayabilir, evinizin rahat ortamında ya da iş yerinizde hiç yerinizden kalkmadan alış verişinizi tamamlayabilirsiniz. Evekspres.com olarak tüm müşterilerimizin kaliteli, güvenli ve keyifli bir şekilde alış veriş yapmasını sağlamayı öncelikli hedefimiz olarak görmekteyiz. Bu yüzden her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz ve aramıza katılan markalarla daha da büyümekte ve evinizin ihtiyacı olan her şeyi size sunmaktayız. Kısacası birbirinden güzel ev tekstil ürünleri, kozmetik malzemeleri, cep telefonları, bilgisayarlar, bebek ürünleri, yemek takımları ve uyku setleri ile hizmetinizdeyiz.

Total Views: 89Word Count: 780See All articles From Author

General Articles

1. The 5 Biggest Mistakes You Can Easily Avoid While Repairing Your Air Conditioner!
Author: Adonis

2. Riyaz Hassanali Is An Expert Cosmetic Surgeon Offering Best Treatment Procedures For Patients
Author: riyazhassanali

3. New Trending List Of Ios App Development Companies
Author: Kevin

4. Understanding Intelligent Video Management Software
Author: Joey

5. Quick Fix For Inserting Shoton Oneplus Tags
Author: Maitri

6. What Are The Features And Specification Of Edm 830 System?
Author: Joseph

7. Important Qualities Of A Photobooth Company
Author: William is the author of this article

8. Instantfuns Platform With New H5 Releases Mythic Fantasy
Author: galenbao

9. Celebrate The Height Of Pre-wedding Fun With Party Bus Rentals Near Me
Author: David WILSON

10. Online Birthday Gifts Same Day Delivery
Author: krishnaflower

11. Emergency Dentist - Need Of An Emergency
Author: Dr. Peter Lam

12. Zox Pro Training - Speed Reading | Faster Learning
Author: Shannon Panzo

13. Event Recruitment Made Easy Through Online Staffing Solutions Portal, Professionate
Author: johnncruzy

14. Online Shopping Is Quite Safe & Beneficial! Don’t Miss Out Everyday Deals
Author: Openkart

15. Worried About Bad Credit? You May Still Get A Small Business Loan In 2018
Author: Ankit Shrivastavaa

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: