123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!

ALL >> Home-and-Garden >> View Article

Ultrasonik Fare Kovucu

By Expert Author: Dante Turner

Çoğu insan bir haşere sorunu içinde onların ev ya da iş bir noktada ya da başka ile uğraşmak zorunda. Herkes kendilerini soruyor soru 'nasıl ben bu haşere tamamen kurtulurum?' olduğunu Çözüm, elektronik bir böcek Repeller kullanmak için olabilir. Kendinize soruyor olabilirsiniz: gerçekten işe yarıyorlar mı? Onlar, fare gibi zararlıları püskürtmek mi fareler, böcekler ve diğer istenmeyen canlılar? Cevap genellikle "Evet", çoğu durumda çalışır.
Oldu sınırlı araştırma yapılan ve elektronik Pest Repellers etkinliği ile ilgili olarak yapılan testler. Bu yüzden orada bilgi da sınırlıdır. Ancak, küçük bir araştırma yapılmış olan bu aygıtlar çalışan gösterilen genellikle olumlu.

Biz konuşmak hakkında daha önce orada elektronik böcek Repeller'ın farklı bir dazer göz atın sağlar. Biri en popüler böcek Repeller'ın elektromanyetik teknoloji kullanımı iddiaları biridir. Marka diyor "birim aslında değişiklikleri sizin kablolama etrafında normal alanı zararlıları sadece tahammül edemez bir ortam yaratmak." Bir başka popüler ultrasonik zararlı böcek Repeller türüdür. Bu tür söylemek "ultrasonik ses dalgaları saldırı işitsel ve sinir sistemlerinin en sık zararlıları onları ağrı ve rahatsızlık neden." Bu cihazların son İyonik Hava Temizleme teknolojidir. Bunlar iyonları ile Hava Temizleme püskürtücü zararlıları etkili bir yol olduğunu söylüyorlar. Haşere kovucu 3 ana teknolojileri bunlar. Gelecekte her makaleler hakkında daha fazla bilgi olacaktır.

El altında soru için geri, çalışıyorlar? Araştırma ve testler böcekler ve kemirgenler gerçekten bu cihazlar tarafından püskürtüldü olduğunu göster. Ultrasonik ses aygıtlarının her iki keşfedilmeden var mı bir 2002 üniversite çalışma doğruladı etkisi yanı sıra çiftleşme ve üreme çeşitli böcekler. Ayrıca Kanada bağımsız araştırmacılar tarafından yapılan bir başka çalışmada pest kontrol cihazları bu tür olumlu sonuçlar gösterdi.

Kanıtları göz önünde bulundurulacak diğer çok önemli bir nokta, repellers ve popülerlik olduğunu. Milyonlarca dünya çapında satıldı ve milyonlarca her yıl. Tüketici genellikle ne kadar iyi bir ürün olduğunu karar verir ve bu durumda, oldukça iyi çalışması gerekir. Maliyetine kıyasla (mali, hem de güvenlik ve zaman) kimyasal tedavi, elektronik Pest Repellers denemeye değer olabilir. Çoğu kişi "Evet" diyecek, onlar için çalışıyorum. Aldığımız geri bildirim son derece olumlu olmuştur. Bu yüzden lütfen, aşağıda listelenen bizim sitesini ziyaret edin.

Have you been seeking extra on fare kovucu? Check out Kenneth T. Palmer's blogging site and get additional information on fare kovucu satin right away.

Total Views: 70Word Count: 357See All articles From Author

Home and Garden Articles

1. Should I Replace My Entry Door?
Author: Mary Morris

2. Best Range Of Gas Cook Tops
Author: GlenIndia

3. Slab Leak Repair In The Easiest And Most Efficient Way
Author: JeffBerkeley

4. Top Reasons To Opt For Professional Window Glass Replacement In Chicago
Author: Russell Rabin

5. Pool Remodeling- Getting A New And Wonderful Pool For Your Home In Charleston
Author: David Smith

6. Everything You Should Know About Services In End Of Lease Cleaning
Author: Karanveer Rawat

7. Steps To Take Before You Buy A Mowing Franchise: Businesses For Sale
Author: Phil Maunder

8. Classic Design Of Venetian Blinds Giving Flexible Control Of Light And Privacy
Author: Joseph Zammit

9. The Biggest Home Furnishing Trends Of 2017 That Will Rule Your Home
Author: Nupur Tiwari

10. Architecture Design Ideas That Influence Modern Lifestyles
Author: Saloni Sharma

11. Waterproofing Of Timber Structures
Author: Matthew Lavitov

12. Top Small Business Opportunities In Australia
Author: karanveer rawat

13. A Special Guide To Buy The Solid Oak Furniture Of Best Quality
Author: Alain Murphy

14. How To Keep Your Ceramic Tile Floor Clean & Attractive
Author: Mike Aurtho

15. How Services Related To Water Damage Repair Are Helpful For Homes
Author: Lionale Donald


Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: