123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!

ALL Home-and-Garden >> View Article

Ultrasonik Fare Kovucu

By Expert Author: Dante Turner

Çoğu insan bir haşere sorunu içinde onların ev ya da iş bir noktada ya da başka ile uğraşmak zorunda. Herkes kendilerini soruyor soru 'nasıl ben bu haşere tamamen kurtulurum?' olduğunu Çözüm, elektronik bir böcek Repeller kullanmak için olabilir. Kendinize soruyor olabilirsiniz: gerçekten işe yarıyorlar mı? Onlar, fare gibi zararlıları püskürtmek mi fareler, böcekler ve diğer istenmeyen canlılar? Cevap genellikle "Evet", çoğu durumda çalışır.
Oldu sınırlı araştırma yapılan ve elektronik Pest Repellers etkinliği ile ilgili olarak yapılan testler. Bu yüzden orada bilgi da sınırlıdır. Ancak, küçük bir araştırma yapılmış olan bu aygıtlar çalışan gösterilen genellikle olumlu.

Biz konuşmak hakkında daha önce orada elektronik böcek Repeller'ın farklı bir dazer göz atın sağlar. Biri en popüler böcek Repeller'ın elektromanyetik teknoloji kullanımı iddiaları biridir. Marka diyor "birim aslında değişiklikleri sizin kablolama etrafında normal alanı zararlıları sadece tahammül edemez bir ortam yaratmak." Bir başka popüler ultrasonik zararlı böcek Repeller türüdür. Bu tür söylemek "ultrasonik ses dalgaları saldırı işitsel ve sinir sistemlerinin en sık zararlıları onları ağrı ve rahatsızlık neden." Bu cihazların son İyonik Hava Temizleme teknolojidir. Bunlar iyonları ile Hava Temizleme püskürtücü zararlıları etkili bir yol olduğunu söylüyorlar. Haşere kovucu 3 ana teknolojileri bunlar. Gelecekte her makaleler hakkında daha fazla bilgi olacaktır.

El altında soru için geri, çalışıyorlar? Araştırma ve testler böcekler ve kemirgenler gerçekten bu cihazlar tarafından püskürtüldü olduğunu göster. Ultrasonik ses aygıtlarının her iki keşfedilmeden var mı bir 2002 üniversite çalışma doğruladı etkisi yanı sıra çiftleşme ve üreme çeşitli böcekler. Ayrıca Kanada bağımsız araştırmacılar tarafından yapılan bir başka çalışmada pest kontrol cihazları bu tür olumlu sonuçlar gösterdi.

Kanıtları göz önünde bulundurulacak diğer çok önemli bir nokta, repellers ve popülerlik olduğunu. Milyonlarca dünya çapında satıldı ve milyonlarca her yıl. Tüketici genellikle ne kadar iyi bir ürün olduğunu karar verir ve bu durumda, oldukça iyi çalışması gerekir. Maliyetine kıyasla (mali, hem de güvenlik ve zaman) kimyasal tedavi, elektronik Pest Repellers denemeye değer olabilir. Çoğu kişi "Evet" diyecek, onlar için çalışıyorum. Aldığımız geri bildirim son derece olumlu olmuştur. Bu yüzden lütfen, aşağıda listelenen bizim sitesini ziyaret edin.

Have you been seeking extra on fare kovucu? Check out Kenneth T. Palmer's blogging site and get additional information on fare kovucu satin right away.

Total Views : 66Word Count Appx. : 357See All articles From Author

Home and Garden Articles

1. 4 Easiest Ways To Increase The Value Of Your Home
Author: Mike Aurtho

2. Split System Air Conditioning
Author: Glow HCE

3. Senior Living Alternatives - Currently Simple To Select
Author: David Disuja

4. Basement Apartment: The Best Way Of Transforming An Idle Space Into An Ideal Source Of Income
Author: Christine Delongte

5. Hvac Performance And Efficiency Depends On Duct Cleaning In Major
Author: Hubert Scott

6. Beautify Your Bathroom With Modern Accessories
Author: Andrew Howard

7. Planning A Fairy Garden While Sipping Coffee With A Friend
Author: Lauren Kyes

8. Effective Lawn Mowing Services Are A Need To Maintain The Beauty Of The Garden
Author: Ric Swanson

9. Why Do People Prefer Retractable Awnings?
Author: southwestawning

10. Find A Reliable Company For Best Hardwood Flooring Options
Author: jackaddny

11. Top Benefits Of Owning A Mixer Grinder
Author: Ajay Sethi

12. How To Choose Your Important Kitchen Appliances?
Author: Ajay Sethi

13. Buying An Iron What You Need To Know About Garment Care
Author: Ajay Sethi

14. Understanding Your Needs- Getting The Right Water Geyser For Your Bathroom
Author: Ajay Sethi

15. The Electric Appliances That Your Home Cannot Do Without
Author: Ajay Sethi

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: