123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Education >> View Article

Kolejde Daha Kolay Ayarlama Yapmak Için Bazı önemli Ipuçları

By Author: Sen Aparts
Total Articles: 1

Üniversite bir geçiş. Tamamen yeni bir hayata girmek ve daha önce hiç karşılaşmadığınız yeni mücadelelerle yüzleşmek gibidir. Hayatın yeni bir aşamasının başlangıcı, zorlu olanı. Sonuçta, evinizden uzakta yaşamak zorundasınız, bu yüzden, Lafke ev öğrenci yurtlarında yaşama, günlük koleje seyahat etme, paranızla ilgilenme ve çok daha fazlası gibi yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olmalısınız. Lafke ev öğrenci yurtları

Kolejdeyken hayatı daha kolay ve pürüzsüz hale getirmek için, takip edebileceğiniz birkaç ipucu:

Yemek yapmayı öğrenin

Üniversitede bulunduğunuz zamanı hatırlayın, bir aile desteği ve hiç kimsenin yemek yapmasını istemeyen bir birey olarak bir hayat yaşayacaksınız. Aktif ve sağlıklı olmak için, içimde ve abur cuburda yaşamak iyi bir seçim değildir. Daha iyi bir yaşam sürmek ve çalışmalara konsantre olmak için sağlıklı yemeklerin nasıl pişirileceğini öğrenmelisiniz. Çevrimiçi yemek pişirme kurslarını çevrimiçi öğrenme ile çok daha kolay hale getirin. YouTube'da bulabileceğiniz videoları edinin ve istediğiniz herhangi bir şeyi pişirmeye hazırsınız. Bazı yemek pişirme becerileriyle, genellikle kendi dengeli yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Zaten İşinizi Yapın

Ödevinize devam ederseniz ders sınıfınız daha az zor olabilir. Ödevlerinizi yapmak için her gün biraz zaman ayırmanız önemlidir, böylece bunları zamanında tamamlayabilirsiniz. Kendinizi çalışma materyaliyle tanıştırmanın, bilinçli kuruluşunuz üzerine inşa edebileceğiniz gibi, sınavlara hazırlanmanızı kolaylaştıracağını unutmayın.

Sevdiklerinizle İletişimde Kalın

Sadece evinizden uzakta yaşayacağınız için, eski ağınız ile tüm bağları kesmeniz gerektiği anlamına gelmez. Arkadaşlarınız ve aileniz gibi sevdiklerinizle temas halinde olmalısınız. Üniversitede iken, sevdiklerinize telefon veya e-posta ile bağlı kaldığınızdan emin olun. İlgilendiğiniz insanlarla temas etmeyin. Kolejdeki yaşam hakkında, yerel alanlar hakkında, öğrenci yurdu ücretlerinin kiralanmasıyla ilgili ipuçları ve stressiz bir üniversite hayatı için yararlı olabilecek daha fazla öneride size rehberlik edebilirler. Unutmayın, seni önemseyenler her zaman senin için dururlar.

Biraz zor iş yap

Üniversite hayatın zor zamanlarına hazır olmanızı sağlar. Yaşamın yeni zorluklarını almaya ve üniversiteden sonra finansmanı ele almaya hazır olmalısınız. Yarı zamanlı bir iş yapmanız önerilir, böylece kişisel harcamalarınızı halledebilir ve üniversite sonrası yaşam için hazır olabilirsiniz. Üniversite masrafları ve Lefke Avrupa üniversitesi ücret hesaplaması hakkında biraz araştırma yapın, böylece çalışmayla birlikte çalışmayı bırakabileceğiniz gerçek zamanı hesaplayabilirsiniz.

Düzeltme süresi geçicidir ve bunu bilmeden önce bunun üstesinden geleceksin. Bununla birlikte, bu süre çeşitli koşullar ile ayarlamayı öğrenmenize ve gelecek için hazırlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Total Views: 24Word Count: 341See All articles From Author

Education Articles

1. School Data Lists Reveals An Amazing Offer On Christmas And New Year On The Education Email List
Author: Ryan

2. 5 Top Tips For Teaching English To Kids
Author: MyTEFL Reviews

3. Choose A Brighter Career With Mca (master Of Computer Application )
Author: rajkujmarsingh

4. How Technology Is Changing Education System
Author: EngVarta

5. Last Minute Tips For Neet Aspirants
Author: SIKHA ROY

6. Oracle Fusion Hcm Online Training | Oracle Cloud Hcm Online Training
Author: shivani

7. The Future Of Java
Author: infocampus

8. 11 Benefits Of Online English Speaking Course You May Not Consider (2018)
Author: Yogesh Vermani

9. An Overview Of Prince2 Training Along With Its Benefits
Author: Multisoftsystems

10. List Of Top 5 Highest Paying Jobs In Tourism
Author: Individual

11. What Makes An Engineering College Great?
Author: Sit Pune

12. Kiwifruit Cultivation
Author: Roopa

13. Why Oracle's Java Programs Is So Popular And High In Demand
Author: infocampus

14. Selecting The Best Mba Colleges In Bangalore Depending Upon Three Salient Features
Author: Muskan

15. How Software Training Institutes Help To Increase The Coding Skills Of Students
Author: MindQ Systems

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: