123ArticleOnline Logo
Welcome to 123ArticleOnline.com!
ALL >> Education >> View Article

Kolejde Daha Kolay Ayarlama Yapmak Için Bazı önemli Ipuçları

By Author: Sen Aparts
Total Articles: 1

Üniversite bir geçiş. Tamamen yeni bir hayata girmek ve daha önce hiç karşılaşmadığınız yeni mücadelelerle yüzleşmek gibidir. Hayatın yeni bir aşamasının başlangıcı, zorlu olanı. Sonuçta, evinizden uzakta yaşamak zorundasınız, bu yüzden, Lafke ev öğrenci yurtlarında yaşama, günlük koleje seyahat etme, paranızla ilgilenme ve çok daha fazlası gibi yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olmalısınız. Lafke ev öğrenci yurtları

Kolejdeyken hayatı daha kolay ve pürüzsüz hale getirmek için, takip edebileceğiniz birkaç ipucu:

Yemek yapmayı öğrenin

Üniversitede bulunduğunuz zamanı hatırlayın, bir aile desteği ve hiç kimsenin yemek yapmasını istemeyen bir birey olarak bir hayat yaşayacaksınız. Aktif ve sağlıklı olmak için, içimde ve abur cuburda yaşamak iyi bir seçim değildir. Daha iyi bir yaşam sürmek ve çalışmalara konsantre olmak için sağlıklı yemeklerin nasıl pişirileceğini öğrenmelisiniz. Çevrimiçi yemek pişirme kurslarını çevrimiçi öğrenme ile çok daha kolay hale getirin. YouTube'da bulabileceğiniz videoları edinin ve istediğiniz herhangi bir şeyi pişirmeye hazırsınız. Bazı yemek pişirme becerileriyle, genellikle kendi dengeli yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz.

Zaten İşinizi Yapın

Ödevinize devam ederseniz ders sınıfınız daha az zor olabilir. Ödevlerinizi yapmak için her gün biraz zaman ayırmanız önemlidir, böylece bunları zamanında tamamlayabilirsiniz. Kendinizi çalışma materyaliyle tanıştırmanın, bilinçli kuruluşunuz üzerine inşa edebileceğiniz gibi, sınavlara hazırlanmanızı kolaylaştıracağını unutmayın.

Sevdiklerinizle İletişimde Kalın

Sadece evinizden uzakta yaşayacağınız için, eski ağınız ile tüm bağları kesmeniz gerektiği anlamına gelmez. Arkadaşlarınız ve aileniz gibi sevdiklerinizle temas halinde olmalısınız. Üniversitede iken, sevdiklerinize telefon veya e-posta ile bağlı kaldığınızdan emin olun. İlgilendiğiniz insanlarla temas etmeyin. Kolejdeki yaşam hakkında, yerel alanlar hakkında, öğrenci yurdu ücretlerinin kiralanmasıyla ilgili ipuçları ve stressiz bir üniversite hayatı için yararlı olabilecek daha fazla öneride size rehberlik edebilirler. Unutmayın, seni önemseyenler her zaman senin için dururlar.

Biraz zor iş yap

Üniversite hayatın zor zamanlarına hazır olmanızı sağlar. Yaşamın yeni zorluklarını almaya ve üniversiteden sonra finansmanı ele almaya hazır olmalısınız. Yarı zamanlı bir iş yapmanız önerilir, böylece kişisel harcamalarınızı halledebilir ve üniversite sonrası yaşam için hazır olabilirsiniz. Üniversite masrafları ve Lefke Avrupa üniversitesi ücret hesaplaması hakkında biraz araştırma yapın, böylece çalışmayla birlikte çalışmayı bırakabileceğiniz gerçek zamanı hesaplayabilirsiniz.

Düzeltme süresi geçicidir ve bunu bilmeden önce bunun üstesinden geleceksin. Bununla birlikte, bu süre çeşitli koşullar ile ayarlamayı öğrenmenize ve gelecek için hazırlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Total Views: 9Word Count: 341See All articles From Author

Education Articles

1. Interoperability Testing By H2kinfosys
Author: padma

2. Quality Improvement
Author: Sherry Roberts

3. Europe Study Abroad Consultants In Jalandhar City
Author: Jatinder

4. Types Of Anemia
Author: Sherry Roberts

5. Java Serialization : Exploring The Concept
Author: meenal deshpande

6. How Technology Is Changing The Way Aspirants Prepare For Competitive Exams
Author: Nivedita Pal

7. Digital Marketing News
Author: Toptenss

8. Python Tutorial
Author: gayathri

9. Festival Of Lights (diwali)
Author: Sherry Roberts

10. The Role Of Java In Iot
Author: Hussain

11. Why Python Is Growing So Quickly - Future Trends
Author: infocampus

12. How To Prepare For Mba In 2 Months
Author: Kishor Rathod

13. Courses For A Career In Hotels And Hospitality Sector
Author: Roshni

14. Presidency Essay
Author: Sherry Roberts

15. Digital Marketing Courses In Pune
Author: ganesh sharma

Login To Account
Login Email:
Password:
Forgot Password?
New User?
Sign Up Newsletter
Email Address: